Ambala, Haryana
GST No. 06FWKPR5222J1Z5
Call 07949091392 92% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Capacity | 10 ml |
| Color | Transparent |
| Usage/Application | chemical laboratory |
| Brand | Scientific World |
| Cap Material | Rubber Jet |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Capacity | 50 ml |
| Color | Transparent |
| Usage/Application | chemical laboratory |
| Brand | Scientific World |
| Cap Material | Rubber Jet |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Capacity | 25 ml |
| Color | Transparent |
| Usage/Application | chemical laboratory |
| Brand | Scientific World |
| Cap Material | Rubber Jet |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Capacity | 100 ml |
| Color | Transparent |
| Usage/Application | chemical laboratory |
| Brand | Scientific World |
| Cap Material | Rubber Jet |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details