Ambala, Haryana
GST No. 06FWKPR5222J1Z5
Call 07949091392 92% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 1000 Piece
| Size | 5 ml |
| Material | Glass |
| Packaging Type | box |
| Color | transparent |
| Brand | scientific world |
| Design | round |
A 5 ml Glass Vial with Wooden Cork is a small, clear container commonly used for storing liquids, powders, or samples in laboratory or personal applications.
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1000 Piece
| Size | 1 ml |
| Material | Glass |
| Packaging Type | box |
| Color | transparent |
| Design | round |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1000 Piece
| Size | 0.5 ml |
| Material | Glass |
| Usage/Application | LABORATORY |
| Color | transparent |
| Brand | scientific world |
| Design | round |
View Complete details