Ambala, Haryana
GST No. 06FWKPR5222J1Z5
Call 07949091392 92% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 1000 Piece
| Size | 50 ml |
| Material | Glass |
| Color | transparent |
| Brand | scientific world |
| Design | round |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1000 Piece
| Size | 30 ml |
| Material | Glass |
| Color | transparent |
| Brand | scientific world |
| Design | round |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 5000 Piece
| Size | 2 ml |
| Material | Glass |
| Packaging Type | 100 pcs |
| Usage/Application | pharma company |
| Color | transparent |
| Cap Size | 9 mm |
View Complete details